Köpek Ölçü Kabından Mevcut Fakat Ne Kadar Mama Vermem Gerektiğini Anlayamadım

YASEMINY

acana köpek mama ölçü kabından mevcut fakat ürünü incelememe rağmen karışık geldi hangi ölçüde vereceğimi anlayamadım .

4 CEVAP

ursaminor

Günlük miktar yazar paketin üzerinde, bölüp bölmemek sizin kararınız.

ursaminor

Sizin kullandığınız mama hangisiyse, onun adının yazılı olduğu dikey çizgiyi/rengi dikkate alacaksınız ve diğerlerini görmezden geleceksiniz. Mesela paketin arkasında sizin için (kiloya vs. göre) günde 50gr diyorsa, ilk seçtiğiniz dikey çizginin üzerinde yazan yatay 50gr işaretine kadar mama koyacaksınız.

YASEMINY

peki orda mesela 50 gr diyorsa bu bir öğün için mi geçerli yoksa tüm gün için mi?

YASEMINY

çok tesekkür ederim