Kedimin Irkı Cinsi?

romeonuz

Kedimin cinsini türünü öğrenmekten istiyorum bilenler yazarsa sevinirim...

7 CEVAP

Feronia

Domestic shorthair. Aslında bunu söylemem bana bile tuhaf geliyor çünkü bütün kısa tüylü evcil kedileri kapsıyor, cins değil. Kediniz klasik bir melez kedi :)

Kayip

Kediniz tekir sarman erkekmi bu arada ama ik guzel bir kedi masallah

romeonuz

Evet erkek teşekkür ederiz:))

eltarcin

Evet Domestic Shorthair kısa tüylü evcil demek :) Yani öyle bir cins olduğu biraz anlamsız oluyor :) Kediniz tekir. Maşallah pek de tatlıymış :)

mercan1

erkek ve sarman

Tekir sarman.

buddha_bar

Sarman ne kadar cins kedi olmasada cok sicak kanlı ve cok zeki bir kedidir internette numara ogrenmis olarak gordugunuz kedilerin çoğu sarmandir