Felv Ve Fıv Testi

Heiter

Merhabalar,

Veteriner Hekimler Odası'nın yayınladığı fiyat listesinde bulamadım (veya bulmayı beceremedim), o yüzden soruyorum. Eğer yaptıran varsa; İstanbul'da (semtini de belirterek) kedi için FeLV ve FIV testi fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz? Ne zaman yaptırdığınızı da ekler misiniz?

Şimdiden teşekkürler.

7 CEVAP

Reyyanhan

180 tl güneşli veteriner

zeynepgurgen

Biz yaklaşık iki yıl önce İstanbul Ataşehir'de FIV testi yaptırdık. Yanlış hatırlamıyorsam 100 tl civarındaydı. Siz neden sordunuz acaba? Kötü bir durum yoktur inşallah.

Heiter

Yok. Bizimkiler sapasağlam çok şükür. Başka biri için öğrenmem gerekti. Sözleşmeyle kedi çiftleştirecek biri için sözleşme şartlarında son altı ay içinde yapılmak koşuluyla bu testler istenmiş de, fiyat araştırması yapıyorum ben de. İnternette bulamayınca buradan sormak iyi oluyor, cevap bulabiliyor insan. Nitekim siz yaptırmışsınız ve cevabımı almış oldum :)

Heiter

Doğrudur, cevap için teşekkürler.

zeynepgurgen

Güzel o halde kötü bir durum olmadığına sevindim. Ama dediğim gibi bu 2 yıl önceydi ve uzun bir tedavi sürecimiz oldu. Bu yüzden rakamları çok net hatırlayamıyorum.

Heiter

Şu an daha pahalıdır sanıyorum. En az 120'dir herhalde ama önemli değil, yaklaşık fiyat bu anladığım kadarıyla.

zeynepgurgen

Ben de şu an daha pahalı olacağını düşünüyorum. Ama biliyorsunuz klinikten kliniğe göre de değişebiliyor. Birkaç yerle görüşmekte fayda var. :)