Dişi Kedim Kizanda 5Aylik Erkek Kedime Kur Yapiyor Erkek Kedim Kizana Girmedi Diye Biliyorum

Reyaura

Disi kedim obur erkek 5aylik kedime asiliyor kur yapiyor yanindan ayrilmiyo kucuk olan ensesinden isirip ustune cikti 1 sn kadar sonra bidaha yapmadi kaciyo genelde yada ilgilenmiyor ama disi kedim yetiskin neden 5 aylik kediye kur yapiyor ? Cok garip geldi acaba kizanami girdi 5aylikta napmam gerek

3 CEVAP

akitalove

Bi sure ayri tutun veya göz kulak olun kücük yasta hamile kalabilir.

Reyaura

Dişi kedim yetiskin digeri 5 aylik erkek olan ama kizana girmemisti yani nasil olur ki bu

emrezrtrk

Olabilir valla.bizim orda yavru annesine yapıyordu