Kedim İçin Somon Balıklı Mama Tavsiyesi

umut61

Merhaba kedilerim maması bitmek üzere ve tüy dökme sorunları var. Her türlü bakımı yapıyorum ama yinede dökülüyor. Biraz araştırma yaptım ve Acana Pacifica Kedi Mamasının tüylere iyi geldiğini söylediler kullanan varmı acaba ?

2 CEVAP

Acana pacifica tahılsız, düşük glisemik indeksli, içeriğinde omega 3 ve oega 6 bulunan bir mama. Kullanan hemen hemen herkes çok memnun ki canada orjinli ve firması amerikada en iyi mama seçilen bir marka.

outlaw

biz miskinimizi ilk aldığımızda tavsiye üzerine kullandık fakat kedimiz pek yemedi. tavsiye eden arkadaşlarımızın kedisi ise gayet sağlıklı ve yiyor, açıkçası mama değiştireceğiniz için nasıl bir etkisi olabilir bilmiyorum.bence deneyip görmelisiniz. benim arkadaşlarımın kedisi hep acana mama yedi tüy sorunu yaşamayan bir kedi.