Kedi İsimleri

NehirC

Birbirilerini tamamlayan, uyumlu kedi isimleri söyler misiniz?

8 CEVAP

Heiter

Hatırlarsınız, geçmişte böyle bir soru sorulmuştu ve hatta trollenmiştik baya :D Oradaki isim önerilerini yabana atmamak lazım, bir de alıcı gözüyle bakın isterseniz. Özgün öneriler çıkmıştı zirâ :)
Linkini paylaşıyorum:
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/14213-isim

NehirC

@Heiter
Evet söylediğiniz konuya bakmıştım. Oradaki isimlerden de sevdiğim oldu. Ama belki başka önerileri olanlar da vardır diye bekliyorum. :)

ursaminor

willy wonka
:)
hem şarkısı da var daha ne :D

SemaKorkmaz

Dişi mi, erkek mi?

NehirC

Fark etmez. :) Ben ayrım yapmıyorum. Sadece birbirileriyle uyumlu ve tamamlayan 2 kedi ismine ihtiyacım var.

KedimVar

Mona Lisa da olabilir. :))

Elfffff

Moco coco

KedimVar

Coca Cola geldi aklıma.