Kedim Sadece Uyuyacağı Zaman Sevdiriyor Ve Kucağa Gelmiyor Ne Yapmalıyım

kayra

Kedim uyuyacağı zaman sevdiriyor sadece ve kucağa gelmiyor

2 CEVAP

Kediler malesef köpekler gibi değiller.Hani bir köpeğin sahibi olabilirsiniz ama bir kedinin asla. O size sahip olacaktır. Şöyle yapabilirsiniz belki elinizde onun ilgisini çekecek ödüller olabilir ki sizin yanınıza gelir, oyuncak olabilir ki yine yanınıza gelir veya zamanla size tamamen güvenmesini bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

kayra

Teşekkür ederim