Benim 1 Yasinda Kedim Var Bir Gozunden Sari İltihap Akıyor Göz Çevresi Kirmizi Olmuş Ne Önerirsiniz?

bicir

Benim 1 yaşında bir kedim var bri gözünden sarı iltihap akiyor göz cevresi kırmızı olmuş ne yapmalıyım?

5 CEVAP

PetlebiAlisveris

geçmiş olsun, veterineriniz tam olarak ne dedi acaba?

zzAr

geçmiş olsun, özellikle göz gibi hassas bölgelerin tedavilerinde uzmanların bilgisine danışmak en doğru hareket bence de. umarım yarın daha iyi olur kediniz.

PetlebiAlisveris

hemen veterinere gitmenizi öneririm.

bicir

Veterinere goturdum göz damlası verdi ama ise yaramadı dahada kötü oldu yarın gene goturucem öneriniz içi sağolun

bicir

Teşekkürler sağolun