Kedim Bu Aralar Çok Agresif

guineapigela

kedim çok agresif davranıyor bunun nedeni nedir acaba ısırıyor sevdirmiyor değisik tepkiler gosteriyor neden

6 CEVAP

Merloli

Bizde de arasıra böyle şeyler oluyor doğal bir şey bence oyun oynamak için yapıyor olabilir veya kediniz kaç aylık? eğer altı aylıktan büyükse belki de kızgınlığa girmiştir.

Nurbaran

Sevmekten ziyade oyunlar oynuyor musunuz ? Ben oyun oynamayı aksattığım zaman beni de ısırıp kaçıyor.

emreovec

Oyunun peşine yapıyorsa, oyun dozajını ayarlayamıyordur. Kızgınlığa girmiş olabilir. Canı sıkılıyor, size hadi gel ve benimle oyna diyor olabilir. Yavrudur dişi kaşınıyordur. Elinizle oyun oynatmışsınızdır, elinizi oyun sanıyordur. Kendini sevdirmek istemiyordur. Tonlarca nedeni olabilir. Kedi bu :)

Ssenaa51

Merhaba aynı durum her ay belirli zamanlarda zeytin de de oluyo biz kızgınlık diye düşünuyoruz ya da oyun da oynuyor olabilir :)

guineapigela

kedim 7 aylık civarında

guineapigela

evet belkide oyundur....