Tuvalet Kokusu

Mars

Arkadaşlar merhaba
Marsın tuvalet kabı balkonda her gün temizliyorum ve 20 günde bir çamaşır suyuyla yıkıyorum buna rağmen çok ağır bi koku oluyor. Evimizin balkonu baya güneş görüyo acaba sıcak havalardan felan olabilir mi diye düşündüm ama kum kabını koyabilecek başka bi yer de bulamıyorum kum markası olarak da uzun zamandır mırmır ince taneli kedi kumu kullanıyoduk soğuk havalarda sıkıntı yoktu ama şu anda çok garip bi koku oluyor balkonda
Yani ben kokusuna dayanırım bende problem yok da annem çok hassas ve bi çözüm bulamazsan göndermek zorundayız diyo. Lütfen yardım edin bi fikir bulun yoksa Marsla ayrılmak zorunda kalacağız ve ben onu bırakmak istemiyorum

2 CEVAP

mavis_06

Silika kedi kumunu deneyebilirsin. Ben tuvalete koydum kumu üstelik birde otomatik sprey taktım. Hiç sorun yaşamıyoruz.

zzAr

kapalı kedi tuvaleti alabilirsiniz. kedinizin kumunu değiştirebilirsiniz veya kedinizin maması da bu kokunun ortaya çıkmasında bir etken olabilir mama değişikliğine gidebilirsiniz. her şeyi yapın ama kedinizi bırakmayın