Köpek Ödülünü Kediye Vermek?

NehirC

Köpeğimin ödül mamasından kedime verebilir miyim? Çok seviyor. Zararı olur mu?

7 CEVAP

Feronia

Hangi ödül köpeğinizin ödülü?

Feronia

Verebilirsiniz

NehirC

Nedense yazdıklarımın hepsini göndermemiş. Bir de Pooch Mutt ve Gimdog var.

Feronia

Gimdog vermeyin. Hatta köpeğinize de Gimdog vermeyin. Pooch and Mutt verebilirsiniz ama az verin.

NehirC

Brit Care Let's Bite

NehirC

GimDog'u niye önermiyorsunuz? Ben kaliteli diye biliyordum hatta vitaminlerini falan da kullanıyorum. :((

Feronia

Vitaminleri doğal olmayan ürünler içinde fena değil ama ödülleri yan ürün ve katkı maddesi dolu.