Köpeğim Çok Kaşınıyor Mamasından Mı

edakcs

3 aylık yavruşum çok kaşınıyor temizliğinde hiç bir problemi yok tüylerini düzenli tararım acana small puppy breed kullanıyorum acaba mamadan dolayı bu kaşıntı olabilir mi?

3 CEVAP

izzy

Merhaba. ..
Ayni sıkıntı bizde de oluyor acanadan kaynaklı olmustu suratını parcalamisti hatta
acana içerik olarak kaliteli tamam ama o proteini köpeğiniz yakamiyorsa kaşıntı oluyor mamayi katistirabilirsiniz biz o sekilde bitirdik ve bir daha acana almadim gecmezse vet. Götürüp bir kaşıntı iğnesi yapsin baya rahatlıyor geçmiş olsun

edakcs

Sağoluun siz hangi marka mamaya geçtiniz pekii

ND balkabağı serisi genelde çok beğeniliyor. Burda hemen hemen tüm sorularda önerilen mamalar arasında. Deneyebilirsiniz :) Geçmiş olsun..