Acil Arkadaşlar

chesur1914

Dün sormuştum ama bi türlü kafamda oluşmadı bişey. Beagle cinsi köpegim var 1 yaşında dişi. 2 aydır bende sahiplendim. İlk geldiginde hiç bir tüy dökmesi yoktu. Şuan aşırı tüy dökme sorunu var anlatamam her yer tüy. elimle çekiyorum bogum bogum tüy geliyor. Mamasını değiştiricem ama karar veremedim yardımcı olurmusunuz?

2 CEVAP

acarabi

Kesinlikle tahılsız mama ile beslemen gerekir. Göreceli olarak pahalı olsalar bile uzun vadede gerek veteriner ve gerekse sağlık masrafları gittikçe azalacağı için daha hesaplı olacaktır. Bu mamalara örnek: ACANA, ORİGEN, N&D v.b sayılabilir. Pek tabiiki köpeğinizin dermotolik veya başkaca bir rahatsızlığı olmadığını var sayarak bu örnekleri verdiğimi lütfen unutmayın.