Evinde Dogo Arjantin Besleyen Var Mi ?

Siranum

Yavru dogo arjantin alicam eve alistirmam icin ne yapmam gerekir vede evde nasil sorunlar cikar ?

2 CEVAP

endofbeauty

her kopegi eve alistirabilirsiniz. Yavru ise zaten sizin yaninizda olmak ister. Sorunlar cok cikabilir dikkat etmezseniz :) dogolar PitBull Dobermann vs guclu ve akilli kopekler. Iyi bir egitim lazim ve kopegi tamamen sizin kontrol altinda olmasi gerek. Simdi.. Eve gelince ec egitimi yoktur. Bastan tek onu egitim olarak kullanin yoksa her tarafi pis eder. Ve pis ederse ve siz onu o saniyede gormediseniz - kizmayin! Gozunuzun onunde yaparsa sesli hayir diyin ve onu onun tuvalet yerine goturun. Alisma suresi bi 2-3 haftadir. Oma oyuncak alin. Bu akilli kopekler oynamak icin veya ilginlenmek icin bisey vermezseniz kendiler bisey aricaklar. Hele dis cikartiyorsa herseyi parcalar dikkat emezseniz