Köpeğimin Gezdirme Sorunu

anfrenee

Köpeğimle her gezdiğimiz zaman yolda gördüğü her insana yaklaşıyor ve sevmesini bekliyor birde karnını açıyor sevsinler diye üstü başı her tarafı toz oluyor :D onu sevmeyen insanlara ise havlıyor :D bir gün bu sorun yüzünden başımız derde girerse hiç şaşırmam :D nasıl düzeltebilirim bu huyunu ?

2 CEVAP

Crnrts

Bizimki de üstlerine atlıyor sürekli insanlar çok tedirgin oluyor saldırma amaçlı atladığını zannediyorlar ama sadece sevilmek istediği için atlıyor :D tasmadan çekip hayır diyoruz öğrenemedi bi türlü başedemiyoruz

ozlemckr

Bellanında huyu her dısarı cıktıgımızda dısarı cıktıgını ıspatlamak ıster gıbı yollarda havlaya havlaya yurumesı:))) kucuk cocuklara ve kendınden kucuk kopeklere teyzelere amcalara eçherkese havlıyoruz.seninkide ayrı bir versıyonu olmus