Arkadaşlar Ben 1 Yaşında Golden Retriever Erkek Kopek Aldım Beslenmesi İle İlgili Bilgi

2Furkan7

Kopeği alalım daha 1 hafta oluyor eski sahibi ogrenci oldugu için besleyememiş parası yetmemiş yani ben satın aldım çacukdan kopek çok zayıf 1 haftadır sadece mama veriyorum ama mamanın kilosu çok pahalı başka ne verirsem çabuk kilo alır şimdiden teşekkurler

2 CEVAP

pacmansoy

Bonacibo'ya bakabilirsiniz, Türk malı olduğu için fiyatları uygun ve kaliteli bir mama. Ek besin olarak haftada bir yumurta verebilirsiniz. Ayrıca yine kuru mamaya ek olarak light yoğurt yiyebilir. Aslında sadece kuru mama yeterli olur beslenmesi için, ama ilk etapta ek besin uygulayabilirsiniz az miktarda.

2Furkan7

mama kilo almasına yeterli olacakdır diyosunuz yani Teşekkur ederim saolun