7 Aylık Kedim Isırmaya Başladı

matilda

kedim 7 aylık ve benimle yatıyordu gece yanıma gelir hırlar patilerini bastırır ben de severim sonra giderdi. şimdi yine yatarken yanıma geliyor aynılarını yapıyor fakat bunlara ilaveten sokulup özellikle boynumu ısırmaya başladı. sebebi nedir acaba psilkolojik olabilir mi? yoksa kızgınlığa mı girdi?

2 CEVAP

Nayeli

kızgınlığa girmis bence

ahsenr

benim kedimde surekli aynisini yapar severim severim sonra birden aniden kolumj isirir arka ayaklafiylada eslik eder sanirim kizginliga girdigi icin yapiyor bende hep yaptiginda yataktan atiyorum uc bes tekrarliyor sonra yorulup dinleniyor