Köpeğim Son Zamanlarda Yanlış Yerlere Tuvaletini Yapmaya Başladı. Ne Yapmalıyım?

köpeyim 5 aylık oldu ama son zamanlarda gazetesinin üzerine yapmak yerine nereyi buluyorsa oraya yapmaya başladı. Ne yapmalıyım?

2 CEVAP

izzy

5 aylık kasları açısından daha erken bencede dışarı alistirin

chesur1914

5 aylık olmuş dışarıya alıştırmayı denesen? arkadaşlarımın köpegide aynı seninde dediğin gibi yapmaya başladı oda 3 aylık neden yaptıgını çözemedik :(