Bu Kanlı İshal Mi Acaba İgrenenler Bakmayın Lutfen

Kedimin kumunu temizlerken farkettim bi fotodaki birde kumda ufak ufak kirmiziliklar vardı bu kanli ishal mi ilk sizlere sormak istedim

18 CEVAP

zeynepgurgen

Bence vakit kaybetmeden gidin.

Kanlı ishal mi değilmi karar vermek için veterinerinizin tahlil etmesi şart.Fotoğraftan yorumlamak pek sağlıklı olmaz. Buna iç parazitin de neden olma olasılığı var.

Reyyanhan

Bi kere oldu ise panik yapmaya gerek yok bence. Bende bi gün uyandim uyanır uyanmaz kum kabına gittim ( daha yüzümü yikamadan) baktım almoni kakasını yapıyor ucunda da kan . Elim ayağım titredi . Koştum vet. Hiç birşey yok dedi. Yemesi içmesi koşması yerin de ise ve 1 kez olmuş ise panikle me . Olabiliyor . Ama tekrar ederse sıkıntı . Muhakkak gidin veteriner e .

pongul

ic parazit durumu olabilir maalesef. vet bakmali gaita ornegi vs. alinmali.

zeynepgurgen

Kuduz değil, iç parazit aşısını ne zaman oldu?

berkdoan

Sindirim hassasiyeti de olabilir

Biraz daha gözlemlemeye devam edin ozaman. devam ederse bu durum veterinerinize başvurursunuz

BGK

Bencede vakit kaybetmeden vete gidin

Kilosu falan gayet iyi keyifli de

Iç parazit olması durumu bilmiyorum kuduz aşısını 10 şubatta oldu yani bilmiyorum bakalım kötü gözükmüyor bisey olursa götürürüz hemen

Kuduz aşısı derken asiya başlarken iç parazit yapiliyo ya onu demek istemistim ocakta oldu

Yok hareketli baya veteriner yarın getir bir bakalım dedi

ahsenr

Vakit kaybetmeden gidin kanlı ishal hemen ortaya cikip hasta etmez surekli devam eder zamanla halsiz birakir sizde kontrol amacli gidin ve eger kanli ishalse bir an once onlemi alinsin zaman kaybederek yasamini riske atmayin

Yarın gidicez bakalım inşallah bir şey olmaz

Elfffff

Merhaba kancalı kurt olabilir normal parazit ilaçları bu paraziti götürmüyorumış daha doğrısı her parazit ilacı etki etmiyormuş