Bu Nedir Yardimci Olur Musunuz Lutfennn

Fatmacakiir

Kedimin kulak mantari var tedavi asamasinda cok tuylu oldugu icin dersindeki rahatsizligi farketmek cok zor tesadufen gordum ne zamandan beri var bilmiyorum. Kuyrugunun biraz yukarisinda kepek gibi seyler var. Dokununca cani aciyor gibi tepki vermiyor ama rahatsiz olup kalkip gidiyor. Bu da bir mantar cesidi olabilir mi ??

6 CEVAP

zeynepgurgen

Kapanmış ve kurumuş bir yara gibi görünüyor fotoğraftan. Mantara benzemiyor.

zeynepgurgen

Ciddi bir şey gibi görünmüyor aslında ama madem mantar illeti size de dadanmış o zaman veterinerinizi bir dahaki ziyaretinizde kontrol ettirebilirsiniz. Ama ben o zamana kadar geçeceğini düşünüyorum. Umarım geçer. :)

Fatmacakiir

Bir yere carpsa farkederdim sanirim ya bütün gunn kucağımda çünkü tepki verirdi dokundugumda diye düşünüyorum

Fatmacakiir

Cok tesekkur ederim cevabiniz ve iyi dileginiz icin :)

DAMI

KEPEKLENME CİDDİ BİR PROBLEM OLABİLİR BASİT DEĞİŞİKLİKLER YAPMADIYSANIZ MAMA KUM YADA STRES GİBİ MANTAR TEDAVİSİ OLDUĞUNU SÖYLEMİŞSİNİZ BEN KEDİMİ SÜREKLİ KETEROL VE ZETİON ŞAMPUANLARI KARIŞTIRARAK YIKARIM MANTAR HİÇ OLMAMASINA RAĞMEN AMA SİZ MUTLAKA VETERİNERE KONTROLE GÖTÜRÜN ÇOK TÜYLÜ KEDİLERİN DERİ HASTALIKLARI CİDDİ OLABİLİR

Fatmacakiir

Mantar asisi icin goturucem yakin zamanda bundan da bahsedicem. Tesekkur ediyorum