Kedinize Kaç Ayda Bir Aşı Yaptırıyorsunuz Ve Baska Sorular Lutfen Bakin

Benim1kedimvar

Ev Kedisine üç ayda bir özellikle kış olduğu için 3 ayda birden fazla daha fazla ay aralıklarıyla aşı yaptıranlar varmış. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz
ben kedimi kısırlaştırdım veterinerden Daha doğrusu dışarı çıkmaktan fazlaca ürktugu için aşısını geciktirdim biraz toparlanmasını bekledim ve toparlandı
ama yine de aşı yaptırmak için dışarı çıkartmak istemiyorum Bu yüzden Ağız yoluyla hap şeklinde yutturulan iç parazit aşılarından kullanmak istiyorum
Lütfen detaylıca yazınız her şeyi öğrenmek istiyorum

7 CEVAP

Anonymus827062

İç dış kendin evde uygulayabilirsin. Diğer aşılar yıl da bir

Damlatugce

Parazit aşılarını ben de evde kendim uyguluyorum.ama. Kuduz aşısı karma aşı vb. Bunları yaptırmak için veterinere gidiyorum.parazit için enseye uygulanan aşıyıda alıp evde uyguyabilirsiniz.hap olan iç parazit,enseye uygulanan damla dış parazit

Ic dis parazit evde uygulanabilir dogal olarak,Olcay beyden ogrendigim saf sirke ve ezgiden ogrendigim birkac tarif bizi cok mutlu etti cunku veterinere giderken gerilme derdinden kurtulduk:)

Feronia

"Hayvan kanser etme yöntemleri"
Aşı bebeklikte yaptırılır, 1 yaşında pekiştirme için tekrarlatılır sonra da 4 veya 5 yaşında yaptırılır.
Parazit ilacı aşı değildir. Var olan parazitleri temizler. 3 ayda bir uygundur ama hiç yapılmaması tercihimdir. Daha sağlıklı yöntemler tercih edilebilir.

Ben ozelden sormustum sizde sorun isterseniz Olcay Bey ve Ezgi'ye:)
@Olcay34 ve @Feronia ulasabilirsiniz.

Benim1kedimvar

Feronia daha acik yazar misin

Merhaba bu sirke ve diger tüyoların oldugu basligin linkini atabilirmisiniz?