Kedim İçin Şampuan Önerirmisiniz?

guineapigela

daha önce bir sampuan kullandım ama hiç memnun kalmadım kedimin cildinne zarar vermeyecek bir sampuan soylermisinzz/??

12 CEVAP

zeynepgurgen

Eğer yıkamak zorundaysanız Perfect Wash.

eltarcin

Niye yıkıyorsunuz?

Feronia

İnsanların cilt yapısı asidiktir, kedilerin bazik. Bu yüzden insanlar için üretilmiş şampuanların pH değerleri kedilere uygun değildir ve cilt/tüy yapılarına zarar verir.

Siyah_beyaz

Perfect wash

Ozelhatice

Dalin şampuan biz onu kullaniyoruz ve son duralama suyuna biraz dogal sirke kotuyoruz mikropları kilirilir.

Siyah_beyaz

Ozelhatice
Yaptığınız yanlış. Hayvanin derisine cok zararlı
Siz nefen yikiyorsunuz?

Ozelhatice

Yıkanmasi gerektiginde yoksa yikamam zaten yıkamanin çok dogru olmadini biliyorum sokakdan geleni mutlaka yikiyoruz

eltarcin

Tamam canım, sakin olun :) Öyleyse Perfect Wash.

Siyah_beyaz

Ozelhatice
Ikinci sorumu size sormamisyim. Ayrica neden dalin kullaniyorsunuz dedim

guineapigela

kedim sokak kedisi aşıları var. çoktan beri yıkamadım bu ikinci olacak 5 ay filan once yıkandı sanırım o yuzden yikayacağım bende sünekli yıkamıyorum nedeni bu arkadaşlar.

Ozelhatice

Biz kedimi yeni sahiplenince eşim dediki bebeklere zarar vermiyo kimyasal yok neden olmasın dedi o şekil oldu ve ben burdan çogu arkadaşların önerdigini okudum esimime dedim aaa dal7n kullanan var misgibi kokuyo

guineapigela

bir çoğunuz onerdiği PERFECT WASH adlı şampuanı her veterinerde bulabilirmiyim acaba?