Internetten Mama Siparisi

Roza23

Arkadaşlar kedime mama alacağım. Bonacibodan bi tık daha kaliteli bi şeyler alabilirim bütçe olarak. Hangi marka ve siteden alışveriş yapabilirim onerisi olan var mi?

4 CEVAP

LucyLand

en bir öneri yapamıyacağım ama bir şey söyliyicm royal canin sakın kullanmayın

Bozitaya da bakabilirsiniz biz kittenini kullandık sevdi, tüylerine de çok iyi gelmişti

bozita. Bu arada son soruma bakabilir misiniz ?

Roza23

Teşekkürler. Bu arada royal canin kullanmıyorum. Burada okumuştum hakkında yazılanları cunku