Kedim Bizden Uzak Duruyor Ve Mama Çok Az Yiyor.

halojen

Merhabalar. 2 kedim var. 1.5 yaşında olan sarman kısır dişi kedim aşırı oyuncu, mutlu bir kediydi. 2 gündür kuytu köşelere gidip uyuyor, mama yemeyi çok azalttı. Bize de yanaşmıyor. Diğer kedimde bir sorun yok ama sarmanın durumu bizi çok tedirgin ediyor. Veterinerimiz dönemsel olabilir dedi. Velhasıl bugün dikkat ettim mama yerken eskisi gibi dişleriyle kırmıyor direk yutuyor, buna bağlı olarak da az yiyor. Yoğurt verdim birazcık yedi onu da bıraktı.Diş ağrısından şüpheleniyorum ama sizin bir fikriniz var mı? Teşekkürler.

3 CEVAP

Feronia

Bana diş ağrısı gibi geldi.

Bu arada lütfen kusuruma bakmayın, dayanamayacağım. Memnun oldum, ben de soy gaz. (Kullanıcı adınız)

Feronia

Dişlerinde ne sorun olduğunu görmeden bilemeyiz.

halojen

Ben de memnun oldum :) veterinerimle telefonda görüşebiliyorum, doğuda bir ilçede görev yapmaktayım ve veteriner yok. Anca 3 4 gün sonra götürebilirim. Diş ağrısı olduğunu varsayarsak bu süreçte neler yapmalıyım ? Başka bir şey ise korkmalı mıyım?