Acana Puppy Junior Mama İshal Yapti Oneri?

Brclcky

4 aylik yavru kopegime acana puppy junior sari, yagli ve kokulu ishal yapti. Daha once orijen balikli ve orijen regional red kullanmistim. Simdi n&d bal kabakli siparisi verdim. Onerilerede acigiz. Acana sizde de boyle bir sorun yaptimi acaba. Mama degisiminide dikkatli yapiyorum.

5 CEVAP

atay

yeni mamaya geçerken, yaklaşık 1 hafta boyunca eski mamasıyla karıştırarak verdiniz değil mi? geçişi dikkatli yapıyorum demişsiniz ama teyit etmek için soruyorum. acana, orijen, nd gibi markalar gerçek anlamda premium mamalar üretiyor. yavaş ve doğru bir geçiş yaparak evcilinizi adapte edebilirseniz onun için çok iyi olur.

Feronia

Instinct Raw Boost deneyin kesinlikle.

Fatihergun

Mananızı sütlemi,yoksa direkmi veriyorsunuz?

Basakes

Acana yapıyor sorun olmaz 2 haftaya geçer gecmesede su gibi olmadıkça pek sorun değil. Yüksek proteinli olduğu için normal

Basakes

Acana yapıyor sorun olmaz 2 haftaya geçer gecmesede su gibi olmadıkça pek sorun değil. Yüksek proteinli olduğu için normal