İki Kedi İki Köpek Nasıl Anlaşır ?

Ssenaa51

Merhaba soruyu daha önce sordum mu hatırlamıyorum :D sorduysam da kusura bakmayın :)
Evimde iki kedim var (ikisi de yavru) bahçemde de iki köpeğim (4 yaşında biri diğeri 2 yaşında) camdan birbirlerine bakınca kedilerim hiç kaçmıyor ama köpeklerim sürekli havlıyor birbirlerine alışabilirler mi sizce? Alışırlarsa nasıl?

4 CEVAP

Kedicicansu

Once birbirlerine kokularini koklatmaniz lazim once elinizle birinin basini ayni elle digerinin basini sevin

Kedicicansu

Ozaman birbirlerinin kokularını anlarlar ikisiylede elit şekilde oyun oynayın kavga ettiklerinde ayırın ve bir elinle birini diğer elinlede diğerini kucaklayın bi süre bunları uygulayın alışırlar

Ssenaa51

@Kedicicansu daha sonra ?

Ssenaa51

Tesekkürler :)