Kedi-Köpek İlişkisi

Ersankuneri

Köpeğim sokaktaki kedileri görünce deliriyor. Hiç çekiştirmeyen hayvan kedi görünce deli gibi kediye koşmaya çalışıyor. Eve yavru bir kedi alarak aşabilir miyiz bu meseleyi ?

4 CEVAP

Feronia

Bence iyi bir fikir değil. Sorun çıkar ve kedi ortada kalır. Denemeyin.

Ersankuneri

Arkadaşlar yorum yapabilir misiniz ?

Tugbabilginer

Köpeginiz yavruyken alsaydınız çok daha iyi olurdu benim 1 köpegim 2 kedim var gayet iyi anlaşıyorlar. Köpegim 5 aylık kedilerimin biri 10 yasında diğeri 2 çok kısa sürede alıştılar ama sizin köpek büyük olduğu için zor olabilir.

Ersankuneri

Teşekkür ederim