Yavru Tekir Kedi İçin Önerebileceğiniz Bir Mama Var Mı ?

gizem_

ve nasıl bi kum tercih etmeliyim ?

5 CEVAP

Cinar

Kum pudrasız olsuz.Mama için kedi kaç aylık veya haftalık yazarsanız hem kum hem mama için daha net bir cevap yazabiliriz sanırım.

gizem_

henüz sütten yeni ayrıldı

zzAr

hills,royal canin ve acana yavru kedi mamaları iyidir bence ancak kuru mamaya alıştırdınız mı? kuru mamayı önce yaş mama ile karıştırıp zamanla kuru mamaya alıştırabilirsiniz

yorkshia_gsd

tahılsız mama öneririm.

elifdmz

Öncelikle çok ufaksa direk kuru mama vermeyin dişleri çok taze olduğundan zorlanacaktır.yaş ve ve yavru kedi maması ıle bırlıkte karıstırıp verın.alısması daha kolay olacaktır.Royal canın, proplan ,acana kıtten tercıh edin.kum için bentonıt ınce kum en saglıklısı ama yorucudur kullanması krıstal veya ınce bentonıt kullanabılırsınız.