Immunex Şurup Kullanımı

Rabiaustun

2 kedim var. Bir tanesi 2 aylık ve ileri derecede mantar. Vücudunun çoğu yerinde var. Diğeri de 9 aylık bir kedi. Mantar için immunex kullanmak istiyorum ama ikisine de kullanmalı mıyım ve dozlari ne kadar olmalı hiçbir fikrim yok. Yardımcı olabilecek var mı ? 9 aylık kedimde su an mantar yok. Bulaşmadı cok şükür. Mantar aşısı da var ama gene de ona da immunex vermeli miyim ? Ne kadar vereceğim şurubu ?

5 CEVAP

zeynepgurgen

Bence de sarımsak yağı tercih edin. Ne varsa doğada var. :)

Siyah_beyaz

Hayir kullanmayin onun yerine bunu kullanın rmin olun hem dogal hem daha iyi sonuc cerecek

dilex

0.5

dilex

0.5 (siringa daki miktari)

ozgesahinn

İmmunex insanlarda da özellikle kışın bağışıklık destekleyici/ güçlendirici olarak kullanılıyor ve bu evrede kullanmanızın zararı değil yararı olabilir ama yeterli geleceğini düşünmüyorum veterinerizle iyi bi tedavi süreci hazırlayın bence daha fazla yayılmadan onu uygulayın