Hills

Reyaura

Alerjisi olan kedim için z/d kullaniyorum . Iyi mi ? Iyi degilse neden ? Ve hangi mamayi öneriyorsunuz?

8 CEVAP

aleyn

yani özetle aslında sadece tavuk alerjisi için özel diyet bi mama kullanmaya gerek yok bence o içeriksiz daha kaliteli ürünler kullanma imkanı varken demek istedim :)

Reyaura

Tavuga alerjisi var. Dilex bu gıda alerjidi seninkinin gıda alerjisi degildir

aleyn

benim kedimin de tavuğa alerjisi var gerçi tavuğa alerji denen şeylerin çoğu da tavuk alerjisi olmuyormuş ya neyse.. bu ürünün içeriğinde ete rastlayamadım içerik link üstelik elde edilen ürünler de tavuktan ama hypoalerjenik hale getiriliyorlar sanırım. ben içeriğinde hammadde olarak gerçek et olup hiç tavuk olmayan mamalar kullanıyorum didik didik okuyup ( çünkü genelde başka bişeyli olarak satılan mamaların içine de tavuk konuyor),siz de bunu deneyebilirsiniz..

aleyn

link eklenmemiş tekrar ekliyorum
içerik ve diğer

aleyn

neye alerjisi oldugu belli mi?

dilex

Benim de kedim gun icerisinde bi kac kez hapsuruyor veteriner biseye alerjisi olabilir gozlemleyin dedi ama ben bi turlu bulamadim.neye alerjisi old.sizin neye kRsi alerjisi?her alerjiye kRsi kullanilabilir mi bu mama? (Kusura bakmayin sorunuza cvp niteligi tasimayan bi yanit oldu :)

Reyaura

Teşekkür ederim

Siyah_beyaz

Çöp yediriyorsunuz