Kedim Sürekli Yoğurma Hareketi Yapıyo

edy

kedim kızgınlıkta özellikle benim yatağımın üstüne çıktığı zaman yorganımın üstünde sürekli yoğurma hareketi yapıyo sırtını kamburlaştırıyo kızgınlıktan mı başka bişey olabilir mi

7 CEVAP

Tugbabilginer

Kediler kendilerini annelerinin yanındayken ki gibi huzurlu, rahat ve mutlu hissettiklerinde genelde bu hareketi yaparlar.Bazen dişi kedilerde kızgınlığa girmeden önce bu davranış görülebiliyor yani başka birşeyden şüphe etmenize gerek yok gayet normal bir durum :)

edy

sürekli yapıyo baya sürüuo sonra poposunu bana dönüyo kedim erkek küçükkende bazen yapıyodu ama şuan sürekli yapıyo

Tugbabilginer

Benim erkek kedim de aynı hareketi yapıyor annesinden erken ayrılan yavrularda bu hareketin daha çok karşılaşıldığını okumuştum

edy

evet öyle bişeyi bende okumuştumda son zamanlarda çok sık ve uzun yapıyo ondan başka bişey mi acaba diye düşündüm:)

Marlo

Kızgınlık benimlkide yapıyordu şimdi bi battaniyeyle devam ediyor

Marlo

Kaç aylık??

edy

1yaşında