Kedi Doğumu Hakkında Sorularım Var

Siyah_beyaz

MERHABA KEDİMİ ÇİFTLEŞTİRDİM VE AÇIKÇASI BİR KAÇ KEDİ DOĞUMU İZLEDİM NASIL OLACAK NELERE DİKKAT ETMELİYİM AÇISINDAN SONRA FARK ETTİM Kİ HAYVANIN ÇOK FAZLA ACI ÇEKEREK ÇIKMASI KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL YAVRUYU GÖRDÜĞÜM AN TEMİZ VE STERİL BİR ELDİVEN İLE YAVRUYU ELİMLE DIŞARI ÇIKARTABİLİR MİYİM? HER HANGİ BİR SORUN OLUR MU?

2 CEVAP

zeynepgurgen

Kimsenin umrunda olmadığından değil, ihtiyaç olmadığı halde müdahele etmemek gerektiğinden. :)

Kendi doğumunu yapsın. Çocuğunu reddedebilir