Kedim 1 Yaşında Ve Son 2 Aydır Çok Tüğ Döküyor.

kedim 1 yaşında ve son 2 aydır olması gerekenden fazla tüğ döküyor, mamasını değiştirdim fayda etmedi,
neden olabilir?

4 CEVAP

deniz_berkan

bu mevsimlerde tüy dökmeleri cok normal , senede iki kez dökmeye başlayacak artık ( tabiki saglık stres sorunu yok ise .)

kedilimadam

Hangi marka mamaya geçtiniz? Bir de mamanızın içeriği nedir acaba?

deniz_berkan

bu mevsimlerde tüy dökmeleri cok normal , senede iki kez dökmeye başlayacak artık ( tabiki saglık stres sorunu yok ise .)

eltarcin

Mevsim geçişlerinde ve baharda daha fazla tüy dökerler. Normal bir şey yani. Ama hala devam ederse söyleyin yine de :/