Doğum Günü Pastası

Canandisli

Daha önce kedilerin yiyebileceği doğum günü pastaları hazırlayan bir site görmüştüm fakat şimdi bulamıyorum
Kedisine daha önce pasta yapmış veya hazırlatmış birileri varsa paylaşabilir mi tarifi veya siteyi?

11 CEVAP

dollfacepersian

Naturalis Adrayms kediler ve köpekler için cupcake ve pasta yapıyor. Linki http://www.naturalisadramys.com/

Feronia

Etli mi, meyveli mi, sebzeli mi tarif arıyorsunuz?

KedimVar

Pasta yerine ödül bisküvisi yapmayı ister misiniz? Ben az önce bitirdim kedim için kurabiye yapmayı. Pişirmeden önce de acaba sevecek mi diye biraz verdim. Çok sevdi, bütün parmaklarımı tek tek yaladı. :) Büyük kurabiye kalıbı kullanırsanız pasta gibi de olur. İsterseniz tarifin linkini atabilirim. :))

ursaminor

Ada yazsana tarifini bize de ödül kurabiyesinin :)

KedimVar

Ben de kedimin doğum günü için pasta tarifi arıyordum ve güzel bir tarif bulmuştum. Eğer linkini bulabilirsem sizinle de paylaşırım. :))

Siyah_beyaz

PETSKİTCHEN YA DA NATURALİS ADRAMYS

Friolero

Ben youtube'daki pasta tarifleriyle kendim yapıcam. Türkçe video pek yok ama isterseniz size link atarım.

Canandisli

Ah doğru ya :D siteyi hatırlayamamıştım, teşekkürler

Çok sevinirim bulur da paylaşırsan çünkü kendim yapmak istiyorum açıkcası

Canandisli

Etli. Normalde meyve ve sebzeleri iştahlı yemiyorlar pek :( kokusunu alınca yemez diye düşünüyorum

Canandisli

Paylasin simdi yapmazsam da sonra yaparim ^^

Bende odul kurabiyesinin tarifini istiyorum atabilir misiniz:)