Borik Asit

dilex

Arkadaslar goz temizligi icin borik asiti nasil kullanmaliyim?? Hergun mu ??

7 CEVAP

Insanlar eczaneden bu cozeltiyi hazirlatip kullaniyorlar nicin cok zararli bir sey soylemis gibi tepki gosteriyorsunuz anlamadim.hergun kullanmak tahrise sebep olabilir kediniz goz akintisi olan bir cins degilse veterinerinize muayene ettirin solusyon kullanabilirsiniz.

YASEMINY

göz yaşı lekesi için kullanılmaktadır . % 3 lük borik asit hazırlatıp kullanabilirsiniz . yalnız temizledikten sonra kurulaman gerekiyor tahriş etmemesi açısından . bende haftada 2-3 defa yeterli olur her gün uygulama . bende kullandım ama çok ciddi bir leke çıkarmadı bunun için özel spreylerden de aldım o da ciddi bir şekilde çıkarmadı . hindistan cevizi yağını tavsiye ediyorum hem doğal hemde diğerlerine göre daha etkili. kediniz yalasa yada gözüne kaçsa bile tehlike teşkil etmez .

Siyah_beyaz

BORİK ASİT Mİ

Siyah_beyaz

AFEDERSİNİZ AMA SİZ KENDİNİZDE MİSİNİZ BİLDİĞİMİZ BORAKSTAN BAHSEDİYORUZ?!

dilex

Goz ve kulak temizligi icin %3luk eczanede hazirlatip kullanilabiliyor.veteriner onerisi.

Siyah_beyaz

Ya yapmayın Allah aşkına kediler için özel losyondan alın

dilex

Saolun arkadaslar