Kedim Kusuyor

Roza23

Arkadaşlar yaklaşık 7 aylik erkek bi kedim var. Dun migrosta yüzde elli indirimden whiskas mama almıştım. Bu sabah 1 yemek kaşığı verdim ve yedikten 5 dakika sonra yaklaşık 7 kere kustu. Once mama kustu sonra bi tüy yumağı küstü. Sonraki kusmaları köpük şeklinde oldu. Korkuyorum bi sey olacak diye? Ne yapabilirim

9 CEVAP

Gamzeyldrm

Aynısı benim kedimede oldu şuan hala bekliyorum 4. Kusması oldu bu

eltarcin

Whiskas? Şaka deyin lütfen...

zeynepgurgen

Kediniz Whiskas'ın layığı olan tepkiyi vermiş zaten. Lütfen sokaktakilere de vermeyin.

Mama verdikten sonra kusmasi mama kaynakli olabilecegi gibi viral bir hastaliga yakalanip o anda ortaya cikan bir durumda olabilir veterinerinizle irtibata gecmenizi oneririm.tuy yumagi kustuysa yarin hic kusmamasi gerekir.

Muslera

**Sizden ricam bundan sonra Whiskas marka yedirmemeniz. Geçmiş olsun. **

Roza23

Yok zaten 1 kaşıkla boyle olduysa düşünemiyorum bi kutu yeseydi ne olurdu.. bi daha eve sokmam

Roza23

Bu arada köpük kusmuklarinda da yas mama var

Roza23

Yas mamayi açmıştım disardakiler icin kokunca bi kaşık yesin dedim evde kendi maması yoktu. Yer yemez kustu resmen. Hemen kaldırdım zaten sabahtan beri bakıyorum kusma falan yok. Dışarıdaki kedilerde hicbi şey yok ama iki gundur vermiştim onlara

Roza23

Teşekkürler. Bi daha kusma gibi bi tepki vermedi hasta gibi de degil ama yine de gözlem altında tutacağım. Umarim gerek kalmaz mudaheleye