İdrar Yolları Rahatsızlığı - Hill's C/D Mama

aysebayrak

Kedisinde idrar yolları rahatsızlığı olup Hill's Prescription c/d mama kullanan var mı ?

7 CEVAP

Tugbabilginer

6 senedir hill's cd kullanıyorum oğlum Leo için

yasement

1 konserve (3 gun) kullanmıştık.

ilknrdaisy

Evet kullandim kuru mamasınıda yaş mamasınıda

aysebayrak

@ilknrdaisy Nasıl peki rahatsızlığının geçmesine yardımcı oldu mu memnun kaldınız mı ?

ilknrdaisy

Sadece 1.5 kglik paket ve 3-4tane yaş mamasını kullandık böbreğe iyi geldi ancak bizde ishal problemi yarattı onun için hep karistirarak yedirdik. Ama en yoğun tedavide onu kullandık sonda sırasında vs.

aysebayrak

Kedim bir dönem çişini yapmakta zorlandı ilaçlarla düzeldi fakat bu aralar ara ara yine tekrarlıyor sanırım.Veterinerimiz bundan sonraki süreçte Hill's c /d mama kullanmamız gerektiğini söyledi. Ben de sürekli kullanan varsa yorum almak istedim. Cevabınız için teşekkürler..

Tugba hanım iyi günler. 6 senedir kullanma sebebiniz nedir acaba. Bizde struvite kullanırken tekrardan idrar kesesinde oluşan taşların ameliyat sonrası alınmasıyla hills cd ye geçtik ve bundan sonra bunu kullanacağımız söylendi.