Kedi Kayip!!!

Banubirlik

Pembe tasmalı 5 aylık tekir Dişi Kedim KAYIP!
Ankara/Elvankent Topçu mah...21 şubatta evden kaçti gorenler bulanlar Rica olunur lütfen bana ulaşsinlar...Instagram sayfam sunshine_6

10 CEVAP

zeynepgurgen

Sizin kediniz daha önce de kaybolmamış mıydı? Yanlış mı hatırlıyorum?

ursaminor

Kedinizin iki ayda bir evden kaçabiliyor olması gerçekten büyük bir sorun. Radikal önlemler almanız gerekiyor evde sanırım. Umarım geçen seferki kadar şanslı olabilirsiniz ve başına bir şey gelmeden ve hatta özellikle bu kadar erken bir yaşta hamile kalmadan geri döner.

Reyyanhan

Umarım sağ salım bulursunuz . Ve artık başı boş birakmamaniz gerektiğini öğrenirsiniz

Feronia

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

Reyyanhan

Samanı saklarsanda inekler aç kalır feronia

Merloli

Petkarne diye bir uygulama var oraya kayıp ilanalarını koyabiliyorsunuz, bu tarz yerlerde de paylaşıp daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz.

Banubirlik

Doğrudur kizginlik dönemine girdiği icin gitmiş olabilir

Banubirlik

InsAllah

Banubirlik

Petkarnede ilan nasil veriliyor?

Banubirlik

Arkadaslar kedim bulundu herkese tesekkurlee