İkisi Bir Arada?

miyav321

Anket

Birlikte kullanabilirsin
(6 oy)
Birlikte kullanamazsın
(0 oy)
Urinary paste varken malta gerek yok
(2 oy)
Toplam (8 oy)

Kısır kedim için gimcat urinary paste kullanıyorum malt da kullanmam gerekir mi ikisini aynı anda kullanabilir miyim ?

11 CEVAP

ursaminor

Reyyan bildiğin chart yapmıştı bir ara :D
üzerini çiziyordu verdiği macunun filan :P

Bizde multivitamin, malt ve urinary paste var.
Urinary genelde haftada bir veriyoruz.
vitamini haftada 2 gün filan dışarıdan eve gelince bir parça veriyoruz seviniyor filan şebek.
maltı da haftada 2-3 kere mırr mırr etrafımda dolanmasından hunharca bir keyif aldığım anlarda veriyorum.

Artık 5 kilo kapısına dayandığımız için çıbık, ödül filan hep kestik.

aleyn

kullanabilirsiniz çünkü ikisinin de fonksiyonları farklı malt tüy yumaklarını sindirerek atması için diğeri ise idrar yollarının sağlığı için..

ursaminor

Hmm enteresan bir soru. Ama hayır, kapağını iyi kapatın ve etrafında kalıntı varsa temizleyip mutfak dolabında saklarsanız bir sorun olmaz.

ursaminor

Zekice geldi yani detaycı bir kişisiniz sanırım :)

miyav321

çok teşekkür ederim cevaplarınız için

miyav321

ben de haftada bir vermeyi düşünüyorum önlem amaçlı. peki buzdolabında mı saklamalıyım açıkta bozulur mu?

dilex

Bir gun birini bir gun birini kullanabilirsin.ikisi ayni gun cok agir oluyormus.

miyav321

yani aynı anda derken aynı gün olarak değil. birini kullanırken diğerini de kullanabilir miyim

zuhall

ben kullaniyorum beraber. ama ayni gun ikisini de vermiyorum. aslinda fonksiyon olarak farkli ama ikisi de yag iceriyor agir gelmesin diye vermiyorum.

miyav321

neden enteresan dediniz =)

miyav321

teşekkür ediyorum açıkcası havalar yavaştan ısınmaya başladı dışarıda bozulursa ve fark etmezsem bozuk bir şey yedirmek istemem çocuğuma. sağolun. =)