Ödül Maması Ne Kadar Verilmeli

Sutunannesi

Kedime antibiyotik şuruba başladığım için benden çok korkuyor ve çok gergin. Bende gerginliğini azaltmak adına birazda bana yaklaşsın diye gimcat balıklı ödül çubuklarından aldım 9 ayla kedim. Ne kadar vermeliyim yani bir çubuğu 2 ye bölüp mü vereyim ya da tam şekilde mi vermeliyim sabah akşam2 kere veriyorum antibiyotik her antibiyoiktn sonra vermeyi düşünüyorum

6 CEVAP

edy

kaç kilo

Sutunannesi

Yani aslınds bu çubuklar biraz malt kovanında jöle gibi bende 3 küçük parça kopardım zaten bana yaklaşmıyor :(( çok korkuyor benden. Yarın daha azaltarak vereceğim

eltarcin

Ben günde 1-2 tane diye biliyordum ama :DD Siz şimdi "Yarıya bölüp de mi vereyim?" deyince, bilemedim :DDD

Sutunannesi

3 parça verdim fazla abartmadan teşekkürler :))

Sutunannesi

3,700

edy

ben 1tane veriyorum kedim 5kg