Dreamies Ödül Maması Ve Felix Yaş Mama

edy

kedim bugüne kadar yaş mama olarak hep shesir ve proplanın yaş mamasını yedi migrostaki indirimden dolayı dreamies ödül maması ve felix yaş maması aldım dreamiesten 2parça verdim çok sevdi proplanın içeriğiyle felixinki aynı bi sorun yaşayan oldu mu?dreamies verenler kaç tane veriyo?benim kedim 5kg

19 CEVAP

eltarcin

Kedi sevsin, uygun fiyatlı olsun; Umurumda bile değil. Purina çöptür, bu gidişle de öyle kalacak.

Kjw

Ödül maması vermeyi bıraktım birkaç ay önce ...En iyi denileni bile sağlıksız,kediler sever,bende cipsi çikolatayı seviyorum ama bu onu yenilebilir kılmıyor...

ursaminor

kedinize dreamies ödül maması vermek;
insan yavrunuza tombi ve kola vermek gibidir. Çocuk sever lüpletir. Kısa vadede sorun da yaşanmaz. Ama sonrası?

Serbest çağrışım işte, aklıma da şey geldi... Bir dönem saman pahalı diye bir grup çoban koyunlara tarihi geçmiş cipsleri ucuza alıp yediriyordu. Çok acı şeyler bunlar :(

KedimVar

Dreamies iyi bir ödül maması değil. Bence vermeyin.

yasement

Felix kullanabilirsiniz ben de arada aliyorum bir suru arkadasim da kullaniyor hic problemle karsilasmadim. Odul mamasi cok saglikli bir besin degil kuru odul mamalarini birakali cok oldu ama aldigim zamanlar arastiriyordum hangisi iyi diye dreamies cok onerilmiyordu.

Reyyanhan

Sinem bana cips verseler tarihi de geçse yerim :D bu arada hiç hatırlamadım ben bu olayi

SelinTuksal

dreamies marsın, felix purinanın. açıklamaya gerek var mı daha fazla?..

Dreamies kullandik ama icerik olarak tabi ki tatmin edici degil.felix yas mama konusunda ise bir sey diyemeyecegim felix kullanmadik.

miyav321

hepsi kalitesiz vermeyin

edy

çok kaliteli olmadığını biliyorum ama sonuçta aldım hergün verdiğim bişeyde değil sadece ishal gibi bişeyle karşılaşanınız oldu mu onu sordum

eltarcin

O mamaları, kedinize vermeyin.

miyav321

verilmemesi gerektiği gayet açık

ciremcakir

Dreamies ödül maması benim kedimi kabız yapmıştı. O günden beri vermiyorum. Sizede önermem.

ben bu mamayı kullandım ve çok pişmanım kedim o mamayı kitaplığımın üzerinden almış ve uysal kedi gidip yerine hırçın bir kedi geldi mama kabının son hali `*

PARAMPARÇAYDI*`

ben bu mamayı kullandım ve çok pişmanım kedim o mamayı kitaplığımın üzerinden almış ve uysal kedi gidip yerine hırçın bir kedi geldi mama kabının son hali `*

PARAMPARÇAYDI*`