Kedimdeki Yağ

edy

kedim 5kg traştan sonra karnının altında böyle keseleşmiş bişey fark ettim veterinere sordum yağ onlar dedi sizce

6 CEVAP

ursaminor

Buna ilkel kese (primordial pouch) deniyor. :)
Ama ne yazık ki yağlanmanın ilk başladığı yer burası oluyor.

ilknrdaisy

Bundan benim oğlumdada var benimkide 5 kg aynı, dışardan kilosu normal gözüküyor ancak elimi göbeğine bir atıyorum, Aynı göbek yapmış 70 yaşındaki dedeler gibi yoğuruluyor:))

edy

aa teşekkür ederim:)sorun bişey olmadığı yazıyo

Kjw

Benimde 2 ay önce vardı öyle bir oluşum ama şuan karnı düz hiçbir şey yok. Hatta kilosu daha fazla şimdi ama boyuna verdi,ince ve uzun bişey oldu...

pinarcaya

Aynısından benimkinde de var maalesef. Şişko patates. Veterinere muayene ettirin. Büyük ihtimal sizinki de sadece yağdır.

zeynepgurgen

Şişko patates görmek istiyorsanız konum atabilirim. :D