Kedimin Karni Sis Ve Cok Zayif

Scankoca

Kedimin karnj sis buyuk tuvalete cikamiyor asirida zayifladi 4 5 aylik ic parazit hapi verdim4 gun once 15 gun snra bidaha ver dedi ilaci satan acaba parazit degilmk sokakra buldum veterinere goturucek durumumda yol ne yapmalıyım

7 CEVAP

Reyyanhan

Parazit ı size kim satti . Ne marka biliyomusunuz kediniz e ne verdiğinizi ? Yani baktınız mı araştırdinizmi?

Reyyanhan

Oturup dua edin.

goknur

Ama maddi durumum yok demis. Soru sahibi kedinize zeytin yagi icirmeyi deneyin. 1 yemek kasigi kadar. Eger sorun devam ederse. Kedinizi sokaktan buldugunuz icin barinak veterinere goturun. Ben bu kedicigi sokaktan buldum boyle bir durumu var galiba diye gosterin. Ilgilenmezlerse israr edin. Ama oncelikle mutlaka zeytinyagi icirin. Hayvan zaten tuvaletini yapamiyor siz bide parazit ilaci icirmissiniz. Parazit varsa bagirsaklari onlarlada dolmustur. Buyuk aci hayvana. Ve poposunada zeytin yagi surun. Insallah iyi gelicektir. Durumu tekrarlayin gerekirse. Zeytinyaginin bir zarari olmaz hickimseye.

pisicikpisicik

hapla ölen parazitler mutlaka dışkıyla dışarı atılmalı,karnına hafif hareketlerle masaj yapın,bir tatlı kaşığı zeytinyağını şırıngayla içirin,barsaklarının mutlaka çalışıp dışkılaması gerekir

aleyn

ev yoğurdu varsa ılık suyla biraz sulandırıp verebilirsiniz, zeytintağı varsa bi çay kaşığı kadr içirmeyi deneyin.

emrezrtrk

Keşke veterinere gitseydiniz parazit tableti vette 10 lira.keske araştırsaydin.

miyav321

emrezrtrk beyefendi parasıyla ilgili bi şey söylememiş ki