Lütfen Okuyun !

Cemreeincee

Yaklaşık 1 buçuk ay önce iç parazit aşısını yaptırdığımız kedimizin dışkısında parazitler var ne yapmamız gerekiyor ?

9 CEVAP

ursaminor

İlk defa mı parazit aşısı olmuştu?
Bazen ilk aşıda hepsi temizlenmiyor çünkü sokaktan alınan yavrularda/kedilerde.

Cemreeincee

İlk aşı evet tekrarlamamız için 3 ay gerekli ilk defa görüyorum parazit

Cemreeincee

Ne yapmam gerekiyor büyük endişedeyim

Tugbabilginer

İç parazit aşısının tekrarlanması gerekir diye biliyorum ama veterinerinize sormanız daha doğru olur

Cemreeincee

Öyleyse aşıyı yaptırırsam rahatlarım

Cemreeincee

İki gündür ishaldi az önce parazitleri görünce korktum

goknur

Ilk tedavide igne + hap tedavisi uygulamak butun parazitleri temizliyor. Biz parazitten biraz fazla cekmistik. Hep veterinerdeydik. Boyle yapilmisti. Suanda cok sukur iyiyiz ve 3 aydan 3 aya gectik sonunda ama kumdan diskilarini topladikca hala eldiven giyip bakarim ben

Merhaba yavru kedilerde ilk parazit ilacı 1.gun 2. Gün ve 21. Gün şeklinde verilir uygulama bu şekild e mi yapild

Cemreeincee

Hayır sadece iğne yapıldı bu şekilde bilgilendirilmedik