Kedim Kizginliga Girdi

Çakıl daha 7 aylik ama 8 aylik olmaya yaklaştı gündüz dışarı çıktığı için çiş atma sorunu yok ama yanıma gelip onu sevmek istediğimde beni ısırıp tepmeye başladı bende onu ramazan ayindan sonra kisirlastirmaya karar verdim ama kedim hiç tasma takmadi yani yakalik falan taktirmaz dikislerini cozer diye falan korkuyorum (ramazan ayindan sonra kisirlastirmamin sebebi ona daha çok vakit ayirabilmem) bana bu konuda tecrubelerinizi soyleyebilirmisiniz ?

3 CEVAP

çifleştirmicekseniz kısırlaştırmanızda fayda var

Suan pek bir belirti yok ama kiyamam ya kisirlastirmaya zaten erkek bahceyede çıkıyor katlanicam artık beni isiriyor te sorun o

Her zaman isirmiyor yanlış anlasilmasin