Kedi İsimli Kunye Hakkinda Neler Dusunuyorsunuz ?

goknur

Tanidigim iki kisinin kopekciklerinin boynunda isimli kunyeleri ve altinda sahibinin telefin numaralari var. Ben bizim zilliye boyle bisey yaptirmak istiyorum :) Sizce olur mu. Kullanan varmi ? Rahatsizlik veriyormu ona. Bilgisi olan varmi ?

9 CEVAP

ursaminor

:D
N&D bir ara hediye veriyordu yazılı künye. Resimde de köpeğin adı, sahibimi ara yazısı ve telefon numarası vardı. Biz de Zilli'ye mama alınca bu tasma künyesi geldi. Ama ufak bir sorun vardı.
Sadece Zilli yazıyor ve altında babamın numarası yazıyordu :D
Ne kadar çok gülmüştü rahmetli canım benim...

Siz zilli yazınca aklıma geldi, aman dikkat :D

zeynepgurgen

Ben evham kraliçesi olduğumdan biz kullanıyoruz Göknur Hanım. Başta ben de tedirginlikle sipariş verdim. Rahatsız olur diye düşünüyordum ama ruhu duymadı. Şu an boynunda olduğunun farkında bile değil. Dediğiniz gibi önünde ismi, arkada telefon numarası yazıyor. Ama tabii her kedi farklı biliyorsunuz. Sizin kız cevval bir şeyse künyeyi kendi başına bile çıkarabilir. :D

goknur

Kahkaha attim :D :D

Allah rahmet eylesin babaniz icinde Rabbim nurlar icinde yatirsin...

goknur

:D :D kurnazlikta ustune yok :D ama cok istiyorum alicam bakalim :)

zeynepgurgen

Sevdirenler utansın :D

zeynepgurgen

Ben 5 lira gibi bir fiyata almıştım. Rahatsız olup takmasa bile kaybedeceğiniz bir şey yok yani. :)

goknur

************ daydi sanirim isim kaybolursam ara ve telefon no. Seklindeydi ucretsiz kargo 19.90 tl ben ona uygun demistim :D

zeynepgurgen

Kargo dahil 7 - 10 lira arası bir rakama gelmişti. Size göndermek için baktım ama site kapanmış. Şans işte. :D

goknur

Kaziklanmayi seviyorum :) sikinti yok :))