Kedi Dişi

Gamzeyldrm

Kedimle oyun oynuyorduk beni ısırınca ağzından düştü dişine benziyor ne bu

6 CEVAP

ursaminor

Bütün süt dişlerini dökecek yerine yenileri çıkacak :)
Panik yapmayın. Diş değiştirme döneminde biraz ateşlenebilir, ağzı kötü kokabilir, sancısı olabilir.
Mamasını gözlemleyin, yiyemiyorsa kuru mamasını ılık suyla biraz yumuşatın veya yaş mama ağırlıklı besleyin bu dönemde. Kuru mama canlarını acıtıyor çünkü.

seldmrprmk

Bizim kedimiz yaklaşık 8 aylıkken diş düşürmüştü. Bence endişelenmenize gerek yok.

ursaminor

Yavru mu kediniz?
Süt dişi düşmüş olabilir basınçla

Gamzeyldrm

6-7 aylık hemen hemen diş düşürüyorlarmı kediler ben ilkkez duyuyorum

Gamzeyldrm

Çok teşekkürler

Gamzeyldrm

Çok teşekkür ederim içime su serptiniz