Kedimin Kilosu Normal Mi ?

Fatmacakiir

Kedim 6 aylik ve 3 kilo sizce kilosu normal mi ??

6 CEVAP

zuhall

bence gayet normal. saglikli yetiskin bir erkek kedi de 4-5 kilo olur zaten

Fatmacakiir

Arkadasimin kedisi 5 aylik 4.5 kiloymus onu duyunca telaslandim biraz internette arastirinca da normal oldugunu dusundum ama tecrubesi olan insanlara da sormak istedim tesekkur ederim cevabiniz icin

dilex

Cinsine gore degisebilir agirlik

Fatmacakiir

Chinchilla iran kirmasi erkek kedi

onurtemiz

4.5 kg olduğu şüpheli bence kedinin. 3.5 denilse anlarım ama arkadşaının yanlışı olabilir. Hadi yanlışı olmasın, 4.5 kg olması kötüye işaret şeker hastası olabilir obezlikten dolayı büyüyünce

Fatmacakiir

4.5 kilo dedi ama belki de dediginiz gibi yalnisi vardir