Hamster Beslemek İstiyorum Besleyeniniz Var Mı?

Hamster beslemek istiyorum. Zor mudur? Ne yer ne içer? Zor hayvan mıdır?

5 CEVAP

Bakimi zor degil duzenli olarak talasini ve tuvaletini degistirdikten sonra sikinti olmaz ama erkekler biraz yaramaz oluyor bizimki bir kacmisti zor yakalamistik disiler daha uysal bizimkilerin tabaginda hep mama olurdu alip bir yerlere saklayip sonra da cekirdekleri citlerlerdi.3 syrian besledik.1gonzales arkadasim getirdi gonzalesler cok cilgin oluyor gonzalesi sahiplendirmistim.birde gece cok aktifler tikir tikir surekli donuyorlar carkta:)

Soyle ki eve getirdiginizde bir kere isirmali ki sizi tanisin kokunuza alissin sonrasinda zaten acayip sevimli canlilar isirmazlar hemen alisirsiniz bizimki bazen evde geziyordu tabi bir sure gecmesi lazim ama gece dedigim gibi cok ses yapiyorlar birde tek beslenmesi daha iyi olur disi tercihiniz olsun:)

Yaaaa çok eğlenceli duruyoor :)) Peki ısırıyor demişler çoğu sitede ısırma gibi bir durum var mı ?

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için :)))

Rica ederim:)