Yavru Kedi İçin Tırmalama Tahtası Almalımı

Ysfrnylmz37

2 aylık yavru kedim için tırmalama tahtası almalımıyım veya alırsam kullanılırmı

4 CEVAP

martha

2 aylıkken başlatıldığında başka yerleri tırmalayacağını sanmıyorum. bence hemen bir tane edinmelisiniz:)

eltarcin

"Mı" ayrı yazılır.
2 aylık yavru kediyi umarım yeni sahiplenmiş sinizdir.
Yavru, zaten daha 2 aylıkmış. Alıştırırsanız çok iyi olur. Ama her halükarda yine evin bir yerlerini tırmalama tahtası olarak göreceğine eminim. Alıştırırsanız belki bu ihtimal biraz daha azalır.

Heathcliff

50 günlük kedimi dün sahiplendim eve geldiği ilk dakika kumuna tuvaletini yaptı ikinci dakika tırmalama tahtası ile oynadı

kedilimadam

Ben 2aylıkken alıştırdım ve tahta dışında hiçbir yeri tırmalamıyor ikisi de.Öneririm...